FCM Bacau – FCM Onesti doar 44 minute

1

Meciul dintre FCM Bacau si FCM Onesti (scor 5-0) a durat doar 44 de minute,Onestiul ramanand in doar 6 jucatori .

Situatie inedita in campionat

Prima etapa a returului ligii a 3 venit cu o situatie inedita pentru fotbalul romanesc . Lider in Seriei l de fotbal , FCM Bacau a invins-o pe FCM Onesti cu scorul de 5-0. In min. 44, arbitrul Ionut Ignat a fluierat finalul partidei deoarece oaspetii au ramas in doar sase jucatori.Doi juniori de la Onesti, Manolache si Baboi nu au primit drept de joc intrucat nu aveau asupra lor actul de identitate. FCM Onesti a intrat pe teren mai tarziu cu 10 minute , si cu doar noua jucatori. FCM Bacau a dominat jocul, punctand prin Boghian, Vraciu, Dobos (2) si Apostu.FCM Onesti a pierdut o parte din jucatori in prima repriza , acestia acuzand diverse accidentari .Ajungand in minutul 44 cu doar 6 jucatori arbitrul a fluierat finalul partidei .

Fiti la curent cu ultimele stiri din Bacau. Urmariti Bacau.net si pe Google News