Locuri de munca in Bacau

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Bacau a publicat o lista de locuri de munca vacante pe raza judetului Bacau. Lista contine un numar de 156 locuri de munca si a fost publicata pe data de 26.01.2012.  Majoritatea sunt ca operator vanzari prin telefon, confectioner imbracaminte si vanzator.

Aceasta este lista completa a locurilor de munca din Bacau:

Nr.
Crt.
Meseria /Profesia Cod meserie Nr. loc.
Agent vanzari3322035
Asistent manager3343031
Barman5132012
Confectioner imbrăcăminte81530165
Consilier financiar bancar2412035
Controlor bilete5112035
Conducator activitate de transport rutier1324391
Dulgher7115014
Eletrician constructii7411021
  1. 10.
Fierar betonist7114022
  1. 11.
Faiantar7122012
  1. 12.
Lacatus confectii metalice7214072
  1. 13.
Mecanic industria de confectii7233071
  1. 14.
Mozaicar7122032
  1. 15.
Muncitor necalificat confectii9329055
  1. 16.
Muncitor necalificat constructii9313011
  1. 17.
Muncitor necalificat la ambalarea produselor9329044
  1. 18.
Operator vanzari prin telefon33391220
  1. 19.
Rigipsar7124061
  1. 20.
Sef de sala restaurant3434011
  1. 21.
Sofer autocamion83320110
  1. 22.
Supraveghetor jocuri4212031
  1. 23.
Sef masa cazino4212041
  1. 24.
Tamplar universal7522012
  1. 25.
Vanzator52210110
  1. 26.
Zidar7112052
  1. 27.
TOTAL 156

 

Mai multe detalii gasiti la :

A.J.O.F.M Bacau – Str. I.S. Sturdza nr. 63, Tel: 0234/576736, Fax: 0234510942

Comenteaza prin Facebook

DISTRIBUIȚI

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here